Zmena ordinačných hodín doktorky Dammak

Všeobecná ambulancia doktorky Dammak oznamuje pacientom, že z dôvodu dlhodobej PN sa bude ordinovať v ambulancii v Pustých Úľanoch do stredy 18.10. vždy len vo štvrtok. Ordinovať bude pán doktor Dammak. Akútne prípady bude v pondelok, utorok a v stredu zastupovať MUDr. Brateková v Trnave na Mozartovej 3 a v piatky bude zastupovať v Trnave na Mozartovej 3 pán doktor Dammak.

Sestrička bude v ambulancii prítomná každý deň, treba si ale predtým zavolať.

Pani doktorka Dammak zo všeobecnej ambulancie Pusté Uľany zároveň pozýva všetkých záujemcov na očkovanie proti chrípke. Očkovať sa bude od zajtra 4.10.2023 vždy počas ordinačných hodín v ambulancii Pusté Uľany.

Komentáre vypnuté.

Created by websajt.sk | Designed by: Best CD Rates | Thanks to dcreators, Las Vegas Condo High Rises and Conveyancing