Očkovanie v našej obci

Očkovanie vakcínou Pfizer priamo u nás v obci

TTSK prevádzkuje výjazdovú očkovaciu službu trnavskej župy. Je určená pre obyvateľov, ktorí majú problém sa dostať do očkovacieho centra. Snahou je prispieť k zvýšeniu percenta zaočkovaných medzi tými najohrozenejšími obyvateľmi. TTSK oslovil na spoluprácu starostov jednotlivých obcí.
Aj do našej obce by prišla výjazdová očkovacia služba. Táto by zabezpečila očkovanie zaregistrovaných dôchodcov nad 70 rokov a imobilných dôchodcov nad 60 rokov.
Registráciu bude zabezpečovať obec. Očkovanie by pri imobilných občanoch, prebehlo priamo v ich domácnosti a pre mobilných dôchodcov by sme pripravili očkovanie v priestore Kultúrneho domu.
Očkovať sa bude vakcínou Pfizer a očkovanie bude bezplatné. Následné preočkovanie by sa tak isto uskutočnilo priamo tu v obci. Je na Vašom rozhodnutí, či využijete ponuku dať sa zaočkovať v obci.
Vážení občania, chcem Vás požiadať, ak máte záujem o očkovanie a spadáte do kategórie:
– občan nad 70 rokov,
– imobilný občan nad 60 rokov.

Zahláste svoje údaje v rozsahu: Meno a priezvisko, dátum narodenia, rodné číslo, telefonický kontakt a zdravotná poisťovňa na obecnom úrade

Očkovania sa môže zúčastniť aj sprevádzajúca osoba občana staršieho ako 70 rokov, nahláste aj jej prípadnú účasť.

Registrácia do čakárne bude následne vykonaná cestou obecného úradu. Vašou úlohou bude iba počkať na informáciu o dátume zaočkovania.

Komentáre vypnuté.

Created by websajt.sk | Designed by: Best CD Rates | Thanks to dcreators, Las Vegas Condo High Rises and Conveyancing